Possibility Management koolitused Saksamaal olid vägevad!

Seda kogemust on raske sõnadesse panna. Sain kübeke aimu, mida tähendab tänapäeva modernses ühiskonnas uue ja tervema, rohkem ühenduses kultuuri loomine; päriselt oma tunnete ja emotsioonidega navigeerimine ning isiklikul ja professionaalsel tasemel võimestumine. Kuidas kogukonnana kogu koolitust kanda ja vastutust võtta. Kuidas päriselt saada ühendust oma põhitunnetega: viha, kurbus, hirm ja rõõm. On olnud ääretult vägev ja võimestav aeg!

Kui esmajärgus oli plaanis osaleda kahel järjestikusel koolitusel: Expand the Box ja Possibility Lab, siis tagatipus lisandus ka kolmas Rage Club Extended. Järel-lainetustena olen juba kirjas kahel virtuaal-koolitusel: Emotional Healing Process (EHP) Spaceholders Skill-UP training ning Rage Club Spaceholder Training.

Mis tähendab, et olen saadaval EHP protsesside hoidmiseks järgmised kaks kuud ning üsna pea kuulutan välja esimesed Rage Club töötoad, kus kokku tulla.

Tunnen end kui sillana, et päriselt ka tuua Eestisse rohkem teadlikku suhestumist ning ruumihoidmist. Ja olen ääretult tänulik, et SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital on selle võimalikuks teinud oma reisitoetusega.

Läbi koolituste olen ka võrgustikku laiendanud ning terve tiim Saksamaalt on näidanud huvi, et tulla ja oma oskused koolituste näol Eestisse tuua. 🔥

Helena


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *